سلام به دوستای گل روشن و خاموش باران

          
سلام .. چطورین خوانندگان روشن و خاموش باران ؟؟  من هم بد نیستم ... و مرسی که برام کامنت میذارین که تنبل

     نباشم و بنویسم !!!  نیشخند   خداییش مثل این گربه هستم وقتی که میرسم خونه !!!  تندی یه چیزی حلوی کامپیوتر میخورم و در حین خوردن
ایمیل هایم را هم چک میکنم !  بعدش یه فیلم  می بینم و بعد هم لالا  
  !!!!!!!

این مدت کلی اتفاق افتاده بود .. همش خوبه  نیشخند .. بد فعلا توی کار باران نیومده !  میدونستین که من شیفت شب کار میکردم !  از ماه سپتامبر تا همین دو هفته پیش منو فرستادن یک شعبه دیگه بعنوان نیروی کمکی چون کارمند خیلی کم داشت . قرار بود که یکماه بمونم ولی خوب شش ماهی اونجا بودم و شیف شب هم نبودم یعتی این شعبه اصلا 24 ساعت باز نیست !  شعبه اش را خیلی دوست داشتم و خلاصه اپلای کردم که همنیجا بمونم .. سه ماه پیش رئیسش با من مصاحبه کرد  ...ولی بعد از اون هیچ جوابی نشنیدم که قبول شدم یا نه ؟  یعنی در حقیقت میخواستم از شعبه خودم ترانسفر بشم برم توی توی همین شعبه که شش ماهی کار میکردم .. تا سه هفته پیش که رفتم دیدم اسمم توی  Schedule  نیست و فهمیدم که باید برگردم به شیف شب توی شعبه ای که استخدام شدم !!! خلاصه که خیلی ناراحت شدم ناراحت... فردای اون روز رئیسم زنگ زد و گفت باران شیفت شبت شروع شده و برنامه کاری ات اینه .. از ساعت 11 شب تا 6 صبح !!!!!!! گریه بهش نگفتم که نمیام ولی قرداش قرار با رئیس  Human Resources داشتم که فکر کنم میشه نیروی انسانی در ایران .. که هر گونه شکایت از رئیست را میتونی باهاشون در میان بذاری و اونا پیگیری میکنند.. و اینکه کاملا مخرمانه می مونه ! 

خلاصه من هم رفتم و یکساعتی ار باهاش حرف زدم ..  گاهی هم احساساتی میشدم و اشک میریختم     ... خلاصه Jennifer به من گفت باران من case تو را باید District Manager  بدم که از نظر مقامی بالاتر از        Human Resources   هست ..  یکی از چیرهایی که به  Human Resources  گفتم این بود که رئیسم به زور میخواست من 5 روز کار کنم ولی من چون قبول نکردم منو پارت تایم کرد ..  که از تعجب دهنش باز موند .. خلاصه حرفامو زدم تا رسیدم خونه Matthew یا همون  District Manager گفت باران از هفته دیگه کارت را در این شعبه شروع میکنی و  کار فول تایم را هم بهت برمیگردونم .. خلاصه  اینقدر سریع اتفاق افتاد که حد نداشت ... ساعت کاری این شعبه از 7 صبح هست تا 7 شب و شنبه و یکشنبه ها به کل تعطیل !!!!  گاهی من از 7 صبح تا 3 بعداظهر کار میکنم و گاهی هم از ساعت 11 صبح تا 7 شب .. عالیه نه ؟؟؟ 

من یک هفته 7 صبح تا 3 بعداظهر هست و گاهی از 11 صبح تا 7 شب .. حدود نیم ساعت با قطار       راهه .. که خوب مهم نیست !  خلاصه که باید حقتو از این ممکلت بگیری وگرنه کلاهت پس معرکه است !!! 

راستش من یه سفری در پیش دارم ... و مدتی نیستم ... کامتنت ها را جواب میدم البته دیر یا زود داره ولی میدونین که باران عاشق کامنتاش و جواب دادن به اوناست ..

خیلی دوستتوووووووون دارم ...    

برم که یک میلیون کار دارم ...  منتظرم باشین که باز هم اگه خدا بخواد خبردارم !!  فقط برام دعاکنین ... 

 

راستی اگه غلط و غلوط داشم دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید که من یه سر دارم و هزار سودا ... و  برای اینکه بدقولی نشه کمی تند نوشتم ... 

     

 

      

/ 19 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سانا (شاد و سلامت)

عزيزم خيلي برات خوشحالم كه كارت تغيير كرده شيفت شب واقعا مشكله. ايشالا كه هميشه به خواسته هات برسي. سفر خوش بگذره [ماچ]

کوچه ای بی انتها

به به تبریک میگم باران عزیز. خیلی برات خوشحال شدم. موفق باشی

چون ابر به سوی کانادا

تو هم با این تنبلیت. نه آپ میکنی ، نه کامنت جواب میدی! معلوم نیست یا دوباره دیوونه شدی یا زیر سرت بلند شده.

آسی

سلام بارن جونم من اومدم کانادا الآن هم 1 هفته تورنتو سفر هستم دوستم[قلب]اوضاع خوبه؟

مامان آوا

سلام باران جان. ببخشیدا ولی بدون اجازتون شما رو اد کردم.آخه بدجور فکر مهاجرت افتاده تو سرم اما چون شنیدم باید پشتوانه قوی از نظر مالی داشته باشی فعلا مسکوت گذاشتمش و بیشتر هم دوس دارم برم کانادا برا همین هر کی رو می بینم به عنوان مهاجر رفته کشورای دیگه رو اد میکنم و وبلاگاشونو میخونم و با هم مقایسه می کنم.

مامان آوا

میشه بهم بگین چه جوری رفتین اونور و با چه اندازه سرمایه مالی.الان راضی هستین یا نه؟ ممنون میشم جوابتونو بخونم البته اگه ممکنه.

yekiyedoneh

Salam Baran jan Omidvaram khob bashi. Khoshhalam ke be haghet residi, omidvaram hamishe movafagh bashi. [ماچ]

گلاله

به به چه عجب. خوشحالم که دوباره برگشتی[لبخند]

افشین

سلام باران خوبی؟ راحت شدی از این شیفت شب خوشحالم که باز می بینم می نویسی پیشاپیش سال نو هم مبارک باشه و ببینیم سال اینده خبرای خوشی از تو [گل]

شیوا

سلام عزیزم اگه دوست داشتی پیش ما هم بیا www.sekanskhande.blogfa.come