......

.....امروز از صبح خونه کوچولومو تمیز کردم و به گلهام هم آب دادم و حالا نشستم که فرم مالی کالج را پر کنم ! یک میلیون سوال داشت و دو سه تا شو که اصلا متوجه نشدم و قرار شد که برم از Counsellor بپرسم!! شهریه برای دو سال در  Centennial College  تقریبا ۹۸۰۰ دلاره که شامل همه چیز میشه! یعنی لاکر , کتاب ,کارت دانشجویی ولی در Everest College که خصوصی است  ۱۰۲۰۱ دلاره که حدودا ۳۰۰۰ هرار دلار بیشتره! ولی خوب من ترجیح میدم که برم  Everst College چون ساعت هاش فیکس شده است یعنی از  ۸ صبح تا ۱ بعدازظهر و هر روز! غیر از شنبه و یکشنبه!!! حالا ببینم که چقدر میدهند!!  تقریبا باید حسابهای بانکی را هم صاف کنم! و دو تا سه هزار دلار تو حساب بگذارم!!

امروز زنگ زدم به  Student national loans  که ببینم چقدر من مقروض هستم!! و خلاصه ۶۰۰۰ دلار هنوز مونده که تا ۲۰۱۳ اگر خدا بخواد تموم میشه و دیگه هیچ قرضی به دولت ندارم! و یک نفس راحت میکشم!! 

هوا همچنان عالیه ! امسال آنچنان تابستانی نبود و بیشتر اوقات بارانی بود! ولی گفتند که زمستان امسال معتدل خواهد بود! خدا کنه ....   البته من اصلا مشکلی با زمستان اینجا ندارم چون عادت کردم!  یادمه اولین سالی که اومدم کانادا رفتم فلوریدای آمریکا و موقع برگشت حسابی مریض شدم! دکتر از من پرسید که تازگی ها سفر نبودی گفتم چرا فلوریدا گفت ذات الریه گرفتی و باید در بیمارستان یک هفته ای باشی چون بیماریت بسیار سخت است! ولی الان حسابی در مقابل زمستان قوی شدم!!!!! اینجا وقتی که زمستان نزدیکه  flu shot  میزنن ولی من یکبار هم نزدم و مریض هم نشدم!!

خوب دیگه برم که پرونده ها مو درست کنم که میخوام به  Counsellor  تحویل بدم هیچ کم و کسری نداشته باشم!  وقتی که با خیال راحت چک را گرفتم آنوقت خودم خودمو مهمان میکنم به یک قهوه خوشمزه!!!

تا بعد  ....

/ 0 نظر / 18 بازدید