بی خوابی...

عجیبه که اینقدر بی خوابی بسرم زده!! الان حدود دو ماهی است که اصلا شب نمیتونم بخوابم!! نمیدونم چکار کنم!! شاید برم دکتر که برام قرص خواب آور تجویز کنه!!

 

یادمه توی تهران وقتی که خوابم نمیبرد ستاره ها را میشمردم!! ولی اینجا ستاره ای نمی بینم که بشمارم تا خوابم ببره!!  دلم برای کوه هم تنگ شده! تورنتو کوه نداره و شهر مسطحی است !  به قول دوستام که همیشه میگن هر موقع دلمون برای کوه تنگ بشه یک بلیط به سوی ونکوور و یا  Banff بخریم تا میتونیم کوه تماشا کنیم!

 ‌Banff  بسیار بسیار جای قشنگ و رویایی است!  گاهی فیلم های دراما و یا رمانس امریکایی در ونکوور و یا آلبرتا بخصوص  Banff  فیلمبرداری میشه مثل   The Twilight  و یا گاهی فیلم های اکشن امریکایی که در داون تاون تورنتو فیلمبرداری میشه مثل Hulk  که داون تورنتو را بسته بودند و از ساعت ۱۲ شب تا صبح مشغول فیلمبرداری بودند! جالب بود! البته نه تمام فیلم بعضی از صحنه های فیلم را در کانادا فیلمبرداری میکنند!

امروز رفتم والنتیری سر کارم!!! چون روزهایی که بیکار هستم ترجیح میدم از خونه بزنم بیرون و چند ساعتی را در محیط کارم بصورت رایگان کار کنم! ولی امروز غلغله بود! یعنی من از ساعت ۱۱ تا ۶ بعدازظهر  non - stop   کار میکردم! قهوه ای را که برای صبحانه خریده بودم را نتونستم بخورم ! (از قهوه سرد شده بدم میاد) دوست هم ندارم که توی مکرویو گرمش کنم!

این روزا خیالم کمی ناراحته! گاهی اوقات توی غربت پیش میآد!! بعضی اوقات دلشوره بی ربط داری و نمیدونی که چکار کنی! امروز من این حالت بودم!  انگار که منتظر خبر بد بودم!!  خوشبختانه هیچ خبر بدی نه از اینجا و نه از ایران بود!

به سرم زده که یکهفته ای برم آمریکا پیش اقوام!!  همچنان دارم بهش فکر میکنم که برم یا نرم!  احتیاج به محبت ایرانی دارم!! جون تو جونمون کنین ما شرقی ها پر از احساس هستیم! البته وقتی که سر کار باشی و حسابی مشغول کمتر میتونی به چیزی فکر کنی ولی برای من که الان کار نمیکنم! تمام ذهنم مشغول شده!  

فردا میرم بیرون یک gift card  دارم و یک shop card  دارم که میخوام از شرش راحت شم!!  مال RW&Co است!! ۳ سال پیش دوستم برای تولدم داده بود و تا الان استفاده اش نکردم!   shop card که gift cardاست و همه جای مال میتونم استفاده کنم غیر از   Food Court! ببینم چیزی از این RW&Co   گیرم میاد یا نه ؟؟ gift card  کار همه را ساده کرده بخصوص برای کسانی که وقت هدیه خریدن و یا حال این مغازه به اون مغازه ندارند و یا حتی نمیدونند سلیقه شخص متولد شده چیست؟؟ خبرشو میدم که ببینم چیزی پیدا کردم و یا دوباره   gift card  میره توی بایگانی تا سال دیگه!!!  

/ 0 نظر / 15 بازدید