روزگار باران

     
             
                                
 
سلام دوستای خوبم ... خوبین ؟ خوشین !! با تابستان داغ چه میکنین ؟؟؟

راستش تازگی ها دستم به وبلاگ نویسی نمیره ناراحت!!! چیزی هم برای گفتن ندارم! روزها میان و میرن!  .. شاید منم یواش یواش در وبلاگم را تخته کنم و برم دنبال کارم ... فقط حالم خوبه و همچنان دنبال کار هستم .

راستی میدونین که من عاشق فیلم هستم ! روز آخری که آمریکا بودم و میخواستم برگردم تورنتو ، پسرخاله و دخترخاله ام یک کادوی خوشگل به من دادند و اون هم یک دستگاه کوچولو به نام   Apple tv  بود ! خیلی سورپرایز شده بودم !  هفته پیش با کمک دوستم این دستگاه را نصب تلویزیون کردم !

و بعدش به راجرز زنگ زدم که میخوام از طریق   Netflix  ( کلیک ) فیلم ها را در تلویزیون ببینم ! خلاصه راجرز هم گفت باید مدوم را   upgrade بکنی و رفتم  Rogers plus و مدوم را دادم و مدوم  D3 گرفتم که سرعتش هم  Extreme   هست !  راستش من کیبل هم دارم و بیش از 500 تا کانال هم میگیرم ولی کانال های On Demand  هم باید پول بدی و کانال های خوبش مثل  HBO  و   Scream هم پولیه ! خلاصه دیگه خوبیش اینه که من در ماه فقط 8 دلار به Netflix میدم و یک عالمه فیلم داره که خودم انتخاب میکنم و از طریق تلویزیون می بینم !  آخ جون فیلم های ترسناک !!نیشخند برای عضو شدن هم باید وارد وبسایت بشین بعدش شماره کردیت کارت را بدین و یکماه مجانی است و اگه دوست نداشتین آن لاین میتوین کنسل کنین !! این وبسایت امریکایی است و هد افیسش در کانادا در استان مانی توبا هست .. راستی فیلم های خارجی هم داره سوئدی ، فرانسوی ، ایتالیایی و تمام اینا با زیرنوس انگلیسی !! البته قبلش هم که بساط قهوه را هم راه میندازم!! گاهی اوقات هم هوس چایی میکنم !! البته بستگی به نوع فیلم داره !!!!!چشمک نیشخند

راستی اداره پست هم که اعتصاب کرده و مدتی است که  bill  ها به  mailbox  بنده هجوم نمیارن ! منم دیگه همه را  epost  کردم و یک  notification توی ایمیلم میاد که مثلا قبض کردیت کارت اومده و من میرم می بینم که باید چه موقع پرداخت بشه .. دیگه از کاغذ بازی راحت شدم .. اینجا وخشتناک کاغذبازیه و من بیش از سه گونی     کاغذ انداختم دور !!! فقط تنها کاغذهایی را نگهمیدارم مال تکس هست که باید 7 تا 10 سال نگهداری بشه و بعد از اون میتونین بندازینش دور..

خبر خاصی نیست... هنوز پاسپورتمو با مدارک برای اتاوا نفرستادم ! کمی تنبل    شدم !  هوا خوب و گرم شده و مردم حسابی دارند از این هوا استفاده میکنند ! همه جا سبز سبز شده و خیلی خوشگل شده ..  تابستان هم که شروع میشه لانگ ویکند هم شروع میشه و همینطور فستیوال های خیابانی که خیلی قشنگن ! مردم هم معمولا برای لانگ ویکند یا  cottage  میرن و یا به  beach   ! تصمیم دارم یک دوچرخه بخرم باید برم    Canadian Tire  یا   Walmart  که ببینم قیمت هایش چه جوریه که یک دوچرخه با قیمت مناسب پیدا کنم !

راستی تا یادم نرفته میخوام از یکسری از دوستانم که خودشون فکر کنم بدونن تشکر فراوان کنم که همیشه و همیشه برام کامنت میگذارند و با اینکه من وبلاگشون را میخونم ولی کامنت نمیگذارم باز هم معرفت دارند و همیشه ازشون کامنت دارم ! خلاصه که ..

چند وقت پیش خیلی حوصله ام سر رفته بود و رفتم وبلاگ گردی (البته بعد از فیس بوک گردینیشخند)  به یک وبلاگی برخورد کردم که اصلا اسمش یادم نمیاد ولی خیلی قشنگ نوشته بود که چرا ما میگیم دوست مجازی ... دیدم چقدر قشنگ گفته ! درسته من تمام درد و دل هامو اینجا مینویسم و شاید یک سری چیزهاست که نمیخوام بگم ولی اینجا عنوانش میکنم .. مگر اینکه وحشتناک خصوصی باشه که براش کد میگذارم !!!چشمکپس میخوام بگم که شما ها دوستان مجازی من نیستید و حقیقی هستید ! خیلی دوستتون دارم قلب. حالا چه وبلاگ داشته باشین و چه نداشته باشین ..

دارم سریال "ستایش" و "زمین انسان ها " را میبینم .. قشنگه ...

راستی تابستان گرم بر شما مبارک .... امیدوارم که این تابستان حاوی خبرهای خیلی خوب و داغی برایتان باشه ...


 

/ 48 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریار

باران جونم ببین چقدر طرفدار داری خوش به حالت. من که جای تو حالم خوب شد.

یاسی

قربونت برم من عزیز دلم. منم دوست دارم آخهههههههه . بارانی هم مهمون داشتیم هم سفر رفتم جات خالی. ولی عزیزم یکم دارم ترک اینترنت میکنم. چشمام دیگه داغون شد کمتر میام نت .[چشمک] فدای تو شم . راستی 1 خصوصی هم داری[ماچ]

عارف

سلام! در مورد دوچرخه من یاد یه شعر خیلی قشنگ افتادم....[مغرور]

گفته بودی :نیوشا جون فقط خواستم بگم که غلط میکنی میشه what the hell are you doing ? یادت باشه حتما به هندی بگی !!! اینم بگم در امریکای شمالی در صورتی زنگ میزنند که بخوان جنسی را بفروشند و گرنه همه چیز با نامه است .. -------------------------------------------------------------------------------- مرسی عزیز مهربونم.خوشحالم کردی برای این همدردیت. در ضمن اگه به انگلیسی غلط کردن اینقدر طولانیه ترجیح میدم فارسی بگم .اینطوری هم دلم خنک میشه هم یارو نمی فهمه که ناراحت بشه.تازه بی ادبم نمی شم پیشش.بهتر نیست؟[قلب][ماچ]

سحر

سلام یه وقت وبلاگتو نبندیا من هروقت دلم میگیره میام به وبلاگ تو بااین همه شکلکای قشنگ اینقدرم روون مینویسی دلم شادمیشه [نیشخند] شادوپیروزباش

فریار

سلام باران خوبم مامان حالش چطوره؟ این روزا شنیدم تو کانادا کارنوال زیاده.... فرصت داری بری یا شرایط کارت بهت اجازه نمیده؟ راستی یه خصوصی هم داری.

رضا

سلام.. یادته فک کنم یه بار دیگه خیلی وقت پیشا بهت گفته بودم که هم اون و هم این به هم راه دارن .. مطمئن باش همون جوری که تو گفتی شونزده برابرشو من نسبت به تو دارم ... الهی ....

رضا

کمی زود بود، ولی... دعاش گرفت ... پدر بزرگ ! پیر شدم...

فریار

باران جونم سلام عزیزم. من تایید کامنتم و ندیدم؟ارسال نشده یا صلاح نمیدونی منتشر بشه.

فریار

عزیز دلم منظورم پاسخش بود گلم. میخوام وظیفه اولم و انجام بدم ادامه پروژه با خودت.[چشمک] قشنگم اگر صلاح نمیدونی برام ایمیل کن.