خداحافظ ....
ساعت ٦:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱٢ اسفند ۱۳۸۸ 

 .... دارم چمدان میبندم !!! هزار تا کار دارم !! دو روز قبل از رفتن هم کار میکنم ! و تازه سوغاتی هم میخوام بخرم ! گرچه کسی واقعا از من توقع نداره ولی خودم کیف میکنم وقتی به فک و فامیل و دوستان سوغاتی میدم !! جمعه صبح دوستم میاد دنبالم و منو میبره فرودگاه ! دایی مهربان قلبطبق معمول بلیت فرستاده که برم امریکا و سال نو را با او خانواده اش باشم!!

 روحیه خوبی ندارم و صادقانه بگم از هر تلفن راه دوری که به من میشه دیگه میترسم !! دست خودم نیست !ناراحت  (از بس که این مدت خبرهای بد شنیدم )  بابا دیگه توی فامیل، دوستان و آشنایان کسی نیست که بخواد عروسی کنه و خبرشو از ایران به من بدهند و بنده حقیر را شاد کنند ! عصبانی

بریم سر اصل مطلب یعنی سفر باران به کالیفرنیا ...

دقیقا بیست و پنج روز در امریکا هستم ! سعی میکنم که از آنجا یک پست برای شما بگذارم ! ولی قول نمیدم !! چشمک(میدونین که باران هر موقع بره سفر سرش شلوغ میشه !! چشمک) اصلا هر کی بره امریکا سرش شلوغ میشهزبانبرنامه من برای آمریکا اینه ورود من خونه خاله در لس آنجلس خواهد بود و بعد از دوشب ماندن با ماشین میریم لاس وگاس و سه شب اونجا هستیم ! کازینو هم یک سری میزنیم!!!!   نیشخند خدا کنه که ببرم !!!!نیشخند 

              

  بعدش برمیگردم و یک شب سن دیه گو هستم و چند روز مونده به عید با هواپیما از فرودگاه  LAX  که فرودگاه بین المللی لس آنجلس است به سوی سانفرانسیسکو پرواز میکنم و عید را پیش دایی و خانواده اش هستم و خاله اینها هم ملحق میشوند ! خیلی بیتاب هستم که برم ! 

خوب دیگه برم که یک ذره جمع و جور خونه کوچولومو بکنم !! دوست صمیمی ام کلید خونه مو داره باید کلید پست را بهش بدم که صورتحساب ها را پرداخت کنه تا من برسم!! و همینطور در غیاب من به گلدان های کوچولوم آب بده !!

خوب دیگه من رفتم ... تلفن داره زنگ میزنه برم ببینم کیه ؟؟؟

 

 دلم برای همتون تنگ میشه !!

                                   

                                              

 

سعی میکنم که جواب کامنت ها را بدم ...


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم