کریسمس مبارک !
ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۳ دی ۱۳۸۸ 

جاتون خالی دیشب با یکسری دوستان رفتیم "رستوران شمال" ! آخه میخواستیم که کریسمس را با هم باشیم چون همه  Christmas Eve با خانواده هاشون هستند و نمیتونستیم که با هم باشیم!! اولین باری بود که به رستوران شمال میرفتم و برای من خیلی جالب بود چون دکوراسیونش خیلی متفاوت بود! وقتی که وارد میشی خودتو توی شمال - ماسوله احساس میکنی!! یک قسمت داره که نانوایی است که( ای کاش عکس میگرفتم ناراحت )  و شاطرها دارند جلوتون نون میپزند!

ما حدود ٢۵ نفر بودیم که همه ما دستور چلوکباب و کباب ترش داده بودیم (البته غذاهای دیگری هم داره) اردور را آوردند که شامل یک   platter بزرگ بود ! که توش کشک بادنجان، میرزا قاسمی، ماست و موسیر کیسه ای ، دو تا بادنجان کبابی قلمی، ماست کیسه ای، زیتون پرورده عالی!! با سبزی و تربچه و پیاز فراوان ! خلاصه که اینقدر خوشمزه بود که دم به آن  waiter میومد و میگفت بابا نخورین الان غذا میاد!!!!  نیشخند ولی یک خبر خوب اینکه یک نفر پول منو حساب کرد!!! ولی خودم نمیدونم !!! قرار شد فقط بین کسی که پول ها را میگرفت بمونه!! خلاصه اون شخص هم به من گفت مال تو پرداخت شده و هر چی من اصرار کردم حداقل بگو که کیه ازش تشکر کنم ولی گفت متاسفم که نمیتونم بگم!! خلاصه ۴٠ دلار به نفع بنده شد! نیشخند بعدش هم رفتم خونه یکی از دوستان برای تبادل کادوها ! خلاصه کادوهای کریسمس بود که به این و اون داده میشد! شب خوبی بود! من که لذت بردم!

امروز پنجشنبه است و فردا روز کریسمسه !  امروز همه نصف وقت کار میکردند و مال ها هم ۵ بعدازظهر بسته شد!! و فردا هم که همه جا بسته است! البته حدود دو هفته ای همه جا تق و لق خواهد بود چون همه در تعطیلات هستند! دومینیکن، کوبا و یا حتی آمریکا ! ولی من بیچاره در کانادا !!!! البته ناگفته نماند که تصمیم دارم برای فوریه یک سفری دو هفته ای داشته باشم! حالا تا اون موقع .....

کریسمس همه شما مبارک !! بخصوص دوستان عزیز مسیحی ام ! امیدوارم سال خوبی برای همه ما باشد ! سالی پر از نشاط و حاوی خبرهای خوب و برای تمام کسانی که به نوعی منتظر مدیکال و یا ویزاشون هستند!!              

                              

 عکس ها را در ادامه مطلب ببینید!


 چند تا عکس مال یکی از مال هاست به نام دان میلز / لورنس که تماما سر باز است! و تمام برند ها توشه! مال بسیار قشنگی است و تقریبا حدود شش ماهه که به راه افتاده !  تمام دور تا دور مال است و ماشین ها هم میتونند پارک کنند!

Image and video hosting by TinyPic

 همان مال با یک درخت غول پیکر کریسمس!!  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

 

Image and video hosting by TinyPic

 قابل توجه کسانی که به تورنتو میاین! حتما این رستوران را برین! من اولین بار بود که رفتم و خلاصه که خیلی خوشم اومد!

این هم رستوران شمال!

Image and video hosting by TinyPic

 

 عکس های پائینی هم که خانه یکی از دوستان بود که بعد از رستوران رفتیم اونجا !

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم