واکسن
ساعت ٦:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱٧ آبان ۱۳۸۸ 

....این چند روزه حسابی دمق هستم ! ناراحت  کامپیوترم دیگه داره از کار میفته و باید به فکر خرید یک کامپیوتر نو باشم ! خیلی ها به من میگن که برم طرف  Apple یا  imac  ولی خود ترجیح میدم که  HP بخرم(چون پول اپل را ندارم ناراحت!)  قربونش برم که اینجا همه چیز با کامپیوتره و اگه کامیپوتر هم نداشته باشی که کارت لنگه!! یا باید بری کتابخونه و یا Kinkos و من هم که معتاد به کامپیوتر!!!!  امروز عحیب هوا عالی بود و مثل بهار، خنک خوب! که من کیف کردم! چند روزی است که تقریبا همه جا دارند اعلام میکنند برای واکسن H1N1 که برای آنفلوانزای خوکی است! اینجا وقتی که به زمستان نزدیک میشه همه میرند flu shot    میزنن ولی من یکبار هم نزدم (چون اصلا اعتقاد به  flu shot ندارم ) ! دخترخاله من هم 2 باری که زده بود همان دو بار مریض سخت شد که اون هم نزد و یکی از دوستام هم همینطور! من هم که هیچوقت نزدم! چون من هر کس را شنیدم بدتر مریض شدند !

  در مورد واکسن H1N1  هم بگم که فعلا بیشتر نظرشون روی:

  •  زنان باردار
  • بچه های ۶ ماهه تا زیر 6 سال (البته اخیرا یک پسر 13 ساله بدلیل انفلوانزای خوکی فوت کرد)
  •  کسانی که زیر 65 سال هستند و دارای بیماری مزمن یا دیرینه هستند!
  • کسانی که در شاخه  health care  کار میکنند و در بیمارستان ها و خانه های خصوصی کار میکنند.

دوست من دیروز زد چون  PSW است (کسی که نگهداری بیماران عقب مانده ذهنی را بعهده دارد) ( PSW  means Personal Support Worker )   و به من هم گفت تو هم باید بزنی ! من هم گفتم فعلا نه ! 

همچنان بلاتکلیف هستم! نمیدونم بالاخره این تلفن کی زده میشه که من راهمو برم!! دیگه حوصله هیچ کاری هم ندارم ! خدایا خودت به بنده هات کمک کن ! آخه تا کی باید منتظر بود؟؟  من که دیگه کاسه صبرم  لبریز شده ،

......شما چطور؟؟؟؟

امروز رفتم برای آنفلوانزای خوکی، گفتند که فعلا واجد شزایط نیستم و از طریق رسانه ها خبر میکنند!!! نیشخند 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم