انتظار ....
ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۱ آبان ۱۳۸۸ 

... چقدر کلمه انتظار بده !!! دوستان وبلاگی من همچنان در انتظارند!! یکی در انتظار مدیکال ، یکی در انتظار فایل نامبر ، یکی در انتظار ویزا ، یکی در انتظار که فرد مورد علاقه اش کی میاد خواستگاری و یکی هم مثل من در انتظار یک تلفن!!!!! می بینید همه ما به نوعی در انتظار هستیم ولی انتظاراتمون فرق میکنه !

شاید بگین که ای بابا یک تلفنه که بالاخره میشه ولی نه !!! یعضی تلفن ها هم هستند که سرنوشت سازند !!!! براتون حتما پیش آمده که منتظر یک نامه از یک دوست از خارج از کشور باشید ولی اون نامه به دستتون نمیرسه ! شاید اولش غصه بخورین ولی در عین حال زندگیتون روی روال عادیه ! ولی بعضی چیزها سرنوشت ساز زندگی هستند ! مثلا یکی تصمیم خونه خریدن داره و میگه نمی خرم چون دارم برای کاتادا یا استرالیا درخواست مهاجرت میدم ولی بیش از دوسال مهاجرت طول میکشه و هیچی اینقدر خونه گرون میشه که قید خونه خریدن را میزنه و همچنان توی همون خونه استیجاری زندگی میکنه !! این حس بلاتکلیفی برای همه است ! چه اینجا باشین و چه در خارج از کشور! فقط مدل های این بلاتکلیفی با هم فرق داره!

پس الان من میخوام با تمام وجودم برای همه و خودم دعا کنم .....   

خدایا.... پس کاری کن انتظار همه بنده هات بسر بیاد!!! همه ما به نوعی در انتظار هستیم! فکر نمیکنی که دیگه بسه؟؟؟ بخدا من یکی از انتظار خسته شدم!  من فقط منتظر یک تلفن هستم که خودت هم میدونی !  ای خداوند تو توی تمام دلهامون هستی .... پس کاری کن .....    همه بنده های خوب و پاکت میخوان تلاش برای یک زندگی بهتر بکنند مثل:خورشید شب مهاحر، حمید م، علی از بانکوک،یاشار؛ ونوس، کارنو، مژده، نلی و باسی، الهام، امیر، علی ، شهرام ها، راوی، هستی، ساناز، مهرداد، رعنا، سیمین، ثنا، دوستدارونکوور، یادداشتهای یک بیگانه، سمیرا و ........ ! خداوندا هر چه که مصلحت است همان کار را بکن! ما راضی هستیم به رضای تو... خداوندا همه ما از  انتظار خسته شدیم! فقط میخواهیم از این بلاتکلیفی دربیاییم همین.....   با این جال با تمام وجودم تو را شکر میکنم که به ما سلامتی و شادابی دادی ! به ما حق حیات دادی! برای تمام دوستان وبلاگی ام دعا میکنم که سالم و شاداب باشند و آنقدر قوی باشند که از پس مشکلات حالا چه در اینجا و چه در اونجا برآیند..

آمین ......

امیدوارم که انتظار همه ما در پایان سال ٢٠٠٩ بسر آید.... و یا در سال جدید ١٣٨٩ که انتظارها بسر آمده، آخرین عید نوروز را در کنار عزیزانتان باشید و با شادی به سوی آینده پرواز کنید... آمین....

(البته این قسمت خیلی غم انگیزه .وقتی که احساس میکنی که قراره چند تا عید را پهلوی عزیزانت نباشی..ولی عادت میکنی مثل من.... .)

 پس به امید آن روز...... 

روزا در خونه و دو روز در هفته هم کار میکنم !  روز هالووین که کار میکردم و ساعت 9 شب اومدم خونه که دیدم اصلا و ابدا حالشو ندارم که برم بیرون! بنابراین تصمیم گرفتم که در خانه بمونم !! و چون من طرفدار پر و پا قرص فیلم های ترسناک هستم ، تلویزیون بخاطر هالووین از دو هفته پیش شروع به نشان دادن فیلم های ترسناک کرده بود! بیشتر قدیمی بودند ولی جدید هم توشون پیدا میشد!  خلاصه که من هالووین را در منزل به در کردم با یک روح کوچولو  و چون این روج کوچولو عاشق چای ایرونیه توی دلش چای ریختم..... ببینید که چقدر خوشحاله !!!!   لبخندنیشخند  (میتونید عکس این روح کوچولوی خوشحال را در ادامه مطلب ببینید)

دیروز که یکشنبه بود (یعنی فردای روز هالووین) رفتم با دوستم برای brunch )  brunch  یعنی چیزی که بین ساعت ١٠ تا ١٢ خورده بشه،  بعنی بین صبحانه و ناهار است) در عین دو تایی قدم زدن ، پنجره یک خونه ای نظرمو جلب کرد! پیش خودم گفتم بد نیست که عکس بگیرم!!! دو تا سه تا عکس گرفتم ! این عکسها در حوالی جایی است که زندگی میکنم ! 

در هر صورت امیدوارم که خوشتون بیاد! ضمنا اینجا خیابان اصلی نیست!  و طبق معمول از کوچه و پس کوچه است !

 

عکسها را در ادامه مطلب ببینید!  


Image and video hosting by TinyPic

 

 

Image and video hosting by TinyPic

 

 

Image and video hosting by TinyPic

 

 

Image and video hosting by TinyPic

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم