داشتم فکر میکردم....
ساعت ۸:٤٠ ‎ق.ظ روز ٢٤ مهر ۱۳۸۸ 

یک جوریایی حوصله ام سر رفته بود و پیش خودم گفتم برم وبلاگ گردی!!  متوجه شدم که تقریبا تمام دوستان وبلاگی ام منتظر فایل نامبر ، مدیکال و یا حتی ویزاشون هستند! و با هم به تبادل نظر می پردارند! احساس کردم که چقدر بی فایده هستم! ناراحت همه شون در مورد مهاچرت بحث میکنند و من نمیتونم توی بحثهاشون شرکت کنم!! چون هیچگونه اطلاعاتی از قانون جدید ندارم!  دختری هستم که عاشق اطلاعات به هموطنان هستم ولی وقتی هیچگونه اطلاعی از هیچ جا ندارم، ترجیح میدم که ساکت بمونم!

در زمان من حداقل امتیاز ٧٠ بود که به اون هم دم مرز گفته میشد ! و اگر افیسر فقط یک نمره کم میکرد به ۶٩ میرسید، پرونده باطل میشد!!! امتحان آیلتسی هم در کار نبود!  حالا تنها چیزی که به نظر من فرق کرده! امتیازهاست که کمتر شده ولی آیلتس گذاشته شده!  یادمه من با سه  نفر دیگه منتظر مصاحبه بودیم!! و همه آب پاکی را ریختند و گفتند که تو مجردی و رد میشی!!! و اتفاقا فقط من قبول شدم و بقیه رد شدند. برای آن دسته از دوستان که پست مصاحبه منو نخوندند، میتونند توی آرشیو وبلاگ آن را پیدا کنند !!

داشتم فکر میکردم که چه خوب میشد که همه دوستان مجازی را میدیدیم یعنی با هم بیشتر اشنا میشدیم!! درسته که از نظر فیزیکی همدیگر را ندیدیم ولی با نوشته ها تا حدودی به روحیات همدیگر آشنا شدیم!  با همین نوشته ها میشود استنباط کرد کی مغرور است ،  چه کسی مهربون است ! و یا چه کسی بی تفاوت است!! از همین کامنت ها و جواب ها میشه خیلی چیزها را دستگیر کرد که صاحب وبلاگ چه جور آدمی است... البته این نظر من است و ممکن است مخالف زیاد داشته باشد!

داشتم فکر میکردم ، یه روز تابستان در یک پارک بسیار زیبا با تمام دوستان مجاری و خانواده شون دور هم جمع بشیم و همدیگر را از نزدیک ببینیم! مثل مژده، کیارش،  هستی، حمید، پوریا، میترا، دو سه تا علی، امیر، شهریار، رضا، دو سه تا شهرام، ساناز، کارنو، بالی، علیرضا، شانتمیس، مهرداد، راوی، ثنا ، رعنا، نلی  و خیلی کسانی دیگر که الان حضور ذهن ندارم و با معذرت فراوان اگر از قلم افتادند! ناراحت!! ( اسامی را که نام بردم بعضی هاشون وبلاگ ندارند و کامنت یا ایمیل میدهند)  بعد مکانی هم اصلا مد نظر نیست چون اگه دل بخواد دیگه بعد مکانی معنا نداره! حالا چه ونکوور ، تورنتو، کلگری، مونترال و یا حتی   PEI باشد!!!! 

در خاتمه امیدوارم که هر چه زودتر تمام انتظارها بسر آید و تمام دوستان خیلی سریع کارشان جلو بیفتد، و از این همه استرس و بلاتکلیفی نجات پیدا کنند و به کانادا بیایند. برای همه دعا میکنم....  

راستی یک سورپرایز برای امیر دارم....  چشمک

دنباله ی مطلب برای امیر.......... نیشخند

 


Image and video hosting by TinyPic

این شیرینی فروشی در پلازای ایرانیان در خیابان یانگ واقع است....

Image and video hosting by TinyPic


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم