روز شکرگزاری
ساعت ۸:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱٩ مهر ۱۳۸۸ 

امروز یکشنبه است حالم کمی بهتر شده !  و قرار است یکی از دوستان ، عصری بیاد دنبالم که بریم کلیسا برای روز شکرگزاری!!  ولی در حقیقت فردا روز شکر گزاری  Thanks giving Day است که تقریبا همه جا بسته است!خلاصه ساعت ۵ بود که رفتم و یکساعتی توی راه بودیم!! ! حدود ١٠٠ نفری بودیم!  از ایرانی گرفته تا چینی ، کانادایی، اسپانیایی ....  راستش اولین باری بود که چنین جایی میرفتم!!  غذاشون هم که معلوم بود :  بوقلمون ، پوره سیب زمینی (البته   mash sweet potato  هم بود ولی هم اصلا دوست نداشتم!! فقط فکر کنین که سیب زمینی شیرین باشه !! تعجب )  gravy  و سالاد ( الهی بمیرم نکنه دلتون بخواد  تعجب) به امید خداوند بزرگ به همه تون قول میدم که سال دیگه روز  Thanks giving Day  چه اینجا و چه در ونکوور یک بوقلمون حسابی میخورید !!   و باز هم جای شما خالی که دسر هم بود : پای سیب ؛  pumpkin pie بستنی و کیک سیب!!   زبان  خلاصه که جاتون خالی....

دیگه همه جا شروع به فروش لوازم هالووین کردند و همه جا مشغول تزئین هستند! یادمه پارسال (البته در تورنتو نبودم و سانفرانسیسکو بودم)  شب هالووین با دوستام رفتیم بیرون و من دیدم که یک نفر توی حیاط جلوی خونه شو به شکل قبرستان درست کرده و دو تا آدم هم به دار آویخته شدند ! (نمیدونم که ویدئو کلیپ  Thriller مایکل جکسون را دیدین یا نه!! قبرستان عین اون بود با این تفاوت که دو آدم به دار آویخته شده بودن!! زبان خلاصه من از آنجایی که دوستان میدانید عاشق فیلم ترسناک هستم نیشخند  بلافاصله رفتم و زنگ خونه را زدم و گفتم که میخواهم از قبرستانی که درست کردید عکس بگیرم!! صاحبخونه که یک آمریکایی - مکزیکی بود اینقدر به وجد آمده بود که حد نداشت! گفت : حتما!!! بعدش هم رفت توی خونه به هر کدام ما یک شکلات داد!! 

تمام فروشگاه های بزرگ که تا وارد میشین همه چی نارنجیه حتی بسته بندی شکلاتهاشون هم نارنجیه!! !!! مثل  Wal Mart, Zellers, the bay  و مغازه هایی که توی داون تاون هستند ! ماسک ها که انواع و اقسام دارند و ماسک ها که یا چهره های معروف فیلم های ترسناک هستند و یا ماسک های دلهره آور و همیطور رنگ های مخصوص که بیشتر قرمز است که رنگ خون است که به صورت و یا هر جای دیگه میرنن!!! خودمونیم اینها عجب عالمی دارند!!!! 

مجبورم به مناسبت هالووین چند تا عکس ترسناک بگذارم ! ولی نترسید لطفا"!!! نیشخند

8 1 2251  Smiley        screaming Smiley          8 1 2201  Smiley   Little Devil Smiley

 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم