long weekend
ساعت ۸:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱٧ شهریور ۱۳۸۸ 

یکشنبه است ! و فردا هم    Labour Day است! و تقریبا همه جا تعطیل است بجز کافی شاپ ها (البته بدترینش ۲۵ دسامبر که روز کریسمس است و از ۵ بعدازظهر دیگه ماشین هم توی خیابون نمیبینی و همه جا تاریک و و به عبارتی پرنده پر نمیزنه!!!!  )

 

توی این لانگ ویکند کار بخصوصی نمی کنم کار والنتیری توی خونه گرفتم که تایپ است. الان تلویزیون داره فیلم  Save the last dance  را میده! دوستش دارم و چند بار هم دیدمش! فکر کنم اگه باز هم تلویزیون پخش کنه ببینم! فیلم مال سال ۲۰۰۱ است و راجع به عشق یک دخترسفید پوست با یک پسر سیاهپوست است.

هوا خوب شده ! جون میده آدم بره پیاده روی! شاید بعد از تمام شدن فیلم برم!!!  خیلی زیاد سرمو به کامپیوتر خیلی گرم کردم و این اصلا خوب نیست!  این هفته باید    Finance application  برای واریز شهریه کالج بدم دست  counsellor  تا شهریه به حساب ریخته بشه!! خیلی کار دارم ولی بعضی اوقات درمیمانم!! دوست بسیار بسیار خوبی دارم! ایرانی نیست ولی قول داده که کمکم کنه برای   applications   و  research ها!

امروز یک غذا پختم اینقدر مزخرف شده بود که حد نداشت ولی مجبور شدم که بخورم آنهم تا ته!!!! پلو با مرغ بود ولی خیلی خشک شده بود! در هر صورت خوردم ! و هیچ لذتی هم نبردم!!!! 

فردا دوشنبه است که  Labour Day  است. تقریبا خیابان های تورنتو خلوت شده و همه رفتند خارج از شهر برای camping !!  قراره امشب منم با یک سری دوستام برم کمپینگ و چادر بزنیم!! الان که دارم اینو مینویسم حالشو ندارم از خونه بزنم بیرون! ترچیج میدم که  Ipod  ام را بردارم و با  آهنگهای آریان توی کوچه و پس کوچه های خیابان   Yonge  راه برم!! البته ناگفته نماند که پیاده روی بدون قهوه نمیشه!!!  `

پس فعلا تا بعد ....


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم