دیروز و امروز دو روز پر مشغله من...
ساعت ۸:۳۳ ‎ق.ظ روز ٢۸ امرداد ۱۳۸۸ 

یادتون که توی پست قبلی ام در مورد ۱۴۰۰ دلار براتون نوشتم ! هفته پیش به حسابم این پول ریخته شد! من هم نامه را برداشتم و رفتم اداره حقوق بیکاری! خلاصه بعد از نیم ساعتی اسمم را صدا زدند و رفتم تو!!!  بهش گفتم دیروز ریپورت را online پر کردم ولی اینو نمیدونستم که چه جوری باید این پول را ریپورت کنم! خلاصه این خانم اجازه گرفت و نامه را خواند! حسابی تعجب کرده بود  و گفت من تا بحال همچنین نامه ای ندیدم و گفت  your case is so unique  ولی باید به یک  Specialist  زنگ بزنم ! نامه من در مورد Ontario Pay Equity Commission's monitoring program بود!! (یعنی پرداخت مساوی به زن و مرد - من و خانم اینجور استنباط کردیم!!! ) خلاصه Specialist هم همینو گفت! و بالاخره فیکس کرد و گفت دو هفته بهت پول پرداخت نمیشه ولی بعد دوباره پرداخت میشه! خلاصه من خوشبختانه ۵۰ هفته به من پرداخت میکنند که تقریبا یکسال میشه که ماکزیموم پرداخت به اشخاص بیکار است !   فعلا که حسابی دارم استراحت میکنم!!!  

 

امروز هم رفتم به Centennial callege و به من گفتند چون قبلا دانشجوی این کالج بودی بعضی دروس و حتی امتحان ورودی کالج را هم نمیدی!!! که جای بسی خوشحالی بود!!! حالا منتظرم که نامه پذیرش من هم از این کالج بیاد که برم پیش مشاور و اون ترتیب درس خوندن منو بده!!!

خلاصه این هم از روز من!! هوا همچنان گرمه ! دیگه داره طاقتم طاق میشه!! منتظر پائیز هستم!! پائیز اینجا خیلی دیدنیه! همه جا مثل تابلوی نقاشی میشه!

در آخر فقط میتونم بگم این چند روزه خیلی غمگین هستم!! اول شهریوز روز تولد تنها برادرمه! ولی احساس میکنم که هیچگونه احساسی به من نداره! از موقعی که به کانادا آمدم رابطه اش را با من قطع کرد! دیگه به این مسئله هم عادت کردم! کانادا یا هر کشور خارجی آدم را خیلی سخت میکنه!!!

برادر عزیزم تولدت را تبریک میگم و آرزوی بهترین آرزوها را برات دارم! امیدوارم همیشه و همیشه سالم و صورتت همیشه خندان باشه! دوستت دارم! گرچه مهر من از دلت رفته ولی اشکالی نداره! من توی قلبم عاشقت هستم!


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم