در انتظار پائیز...
ساعت ۸:٢۸ ‎ق.ظ روز ٥ امرداد ۱۳۸۸ 

این پست مال هفته پیش بود که مثل رگبار بارون میبارید....

 

چند روزی است که حسابی بارون میاد! شکایتی ندارم چون عاشق بارون هستم بخصوص وقتی که بارون بند میاد می پرم تو کوچه و نفس عمیق می کشم!!

 

 تمام فصل های تورنتو زیباست!  الان همه جا سبزه با گلهای اقاقیا که همه حا پره!!   پائیز در کشور کانادا خیلی خیلی زیباست و آدم فکر میکنه که همه حا نقاشی شده ! برگهای پائیری اعم از زرد ، قهوه ای، نارنجی، قزمز......  چیزی به اومدن فصل پائیز نمونده! پارک ها یواش یواش دارند به عوض کردن رنگ مشغول میشوند یعنی از سبز دارند خودشونو به رنگهای زیبای پاییزی درمیارند!

خیلی چیزها فکرمو مشغول کرده ! راجع به پست قبلی هم هنوز تصمیم نگرفتم ! البته دوستان گلم که اکثریتشون به من پیشنهاد دادند که کار فول تایم را بچسبم! اول آگوست میخوام  Metropass بخرم!  (کارت متروپس کارتی است که میتونین در یکماه از امکانات اتوبوس و مترو استفاده کنین، هر چقدر که دلتون بخواد فقط محدوده تورنتو  باید باشه و در نتیجه بعضی مناطق را تحت پوشش قرار نمیده ) حالا این کارت را برای چی میخوام ! راستش میخوام یک مدتی volounteery کار کنم ! میدونین کجا ؟؟ جاهایی که آدمایی ضعیف و کند ذهن را نگه میدارند! یا بعبارتی عقب مانده!  دلم میخواهد چنین تجربه ای داشته باشم ولی با اینکه دختر بسیار بسیار حساسی هستم نمیدونم که از عهده این کار برمیام یا نه؟؟   

 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم