مهمان
ساعت ٦:٥۱ ‎ب.ظ روز ٥ مهر ۱۳۸۸ 

... چند روزی است که دوستم از ونکوور اینجاست و این هفته برمیگرده ونکوور!!! از ظاهر امر اینجاست که تورنتو را بیش از ونکوور ترجیح میده !!! حدود سه سالی است که ونکووره و به قول خودش هیچگونه پیشرفتی نکرده!! تعجب  تازه اقدام برای سیتی زن شیپی کرده!! میگفت وقتی که سیتی زن شیپ را گرفتم جار و پلاسم را جمع میکنم و میام تورنتو!

خلاصه از دوستان دوران درس و مدرسه من بوده که بعد از سالها میدیدمش!!! دوستم با تمام کسانی که در مسیرش در تورنتو قرار گرفتند چه آشنا و چه نا آشنا در مورد تصمیمش با آنها حرف زد و نتیجه اش این شد که به من گفت :  ٨٠ درصد تصمیم گرفتم که بیام تورنتو!! 

تورنتو بیشتر یک شهر صنعتی است و امکان پیدا کردن کار در رشته خودمون به مراتب بیشتر از ونکووره !!! و دلایل دیگر....  چیزی بود که دوستم بهش پی برد!! میگفت بیشتر اوقات هوا بارونیه و آدم دلگیر میشه!! البته این نظر شخضی افراده ولی من (باران) اینو میدونم که اصولا کسی که تورنتو زندگی میکنه نمیتونه بره جای دیگری زندگی کنه!  البته این نظر شخصی منه ! و من به عنوان کسی که در تورنتو زندگی میکنم فکر نمیکنم بتونم جای دیگری برای زندگی بروم!!!!

قعلا درگیر مهمانداری هستم! البته خوشحالم !! خیلی دلش میخواد که Harbour Front را ببینه که ته ته داون تاون است! جای بسیار قشنگ و پر از کشتی است و مثل بندر میمونه !!!

خوب دیگه برم ... این دو روزه سرم با دوستم گرمه و میدونم گرچه برگرده ونکوور جاش پیشم خیلی خواهد بود !!!


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم