زمان داره نزدیک میشه...
ساعت ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ روز ۳٠ اسفند ۱۳۸٧ 

چیری دیگه نمونده!!!! چمدونام وسط اتاقه و فردا شب به طرف ایران حرکت میکنم!!! کمی عصبی هستم!! عصبی همراه با هیجان!!!!  راستی بالاخره به مامان و بابا گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترسیدند!!! چون من قرار بود که پاییز برم و همش می پرسیدند که چی شده؟؟؟ چرا صدات فرق کرده!! بهشون گفتم که مریض هستم و امیدوارم که تا اون موقع خوب بشم!!

 

خیلی خسته هستم! از حالا هم دارم فکر خستگی بیشتر توی راه را میکنم!!!  ۱۴ ساعت بدون توقف بعدش ۲ ساعت ترانزیت و بعد از دو ساعت تهران !!! وای......

این سفرم را با سفرای دیگه من فرق داره!! دارم با یک دید دیگری میرم!!! میخوام اوضاع و احوال کاری را بسنجم!! فقط تنها چیری را که میدونم اگر بنا شد که بمونم ترجیح میدم که تنها زندگی کنم!!! هنوز مطمئن نیستم که فرهنگ تنها زندگی کردن (البته برای دختر) جا افتاده یا نه؟؟؟؟  منی که ده سال با خودم زندگی کردم الان کمی سخته که با کسی دیگه ای زندگی کنم!!! هنوز با کسی مشورت نکردم! بهترین کس دایی بزرگ منه که بدون هیچ احساسی و خیلی معقولانه با من حرف میزنه!!! آخ که من عاشق دایی هام هستند!! یکی از یکی بهتر!!!  نمیخوام با مامان اینا در مورد تصمیمم حرف بزنم چون اونا احساسی برخورد میکنند و میگن برگرد پیش ما!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی شما نظرتون چیه!!! یکی از دوستان در وبلاگم نوشته بود که من عقلم را از دست دادم!!! ولی البته من در اینجا (کانادا) انتخاب درس خوندن دارم چون از کمک دولتی برخوردارم!!!

امروز یکی از دوستانم (چندان دلخوشی ازش ندارم) به من تلفن زد و  تبریک گفت!!! در ضمن حرف ها همش میپرسید که از هانی (دوست مشترک من و او که در ایران زندگی میکنه) خبر نداری!! من هم گفتم نه (البته این دوستم نمیدونه که من عازم ایران هستم) اینقدر منو من کرد که من گفتم بگو گفت نامزد هانی فوت کرد!!!!!!!!!!!!!!!!! من شوکه شدم آخه رامین فقط ۳۳ سال داشت و اینطور که میگفت سکته قلبی کرده بود!!! بیا.... هنوز نرفته به ایران باید اخبار بد به آدم برسه!!!

یادمه دایی من همیشه میگفت اخبار بد خیلی سریع تر به ادم میرسه تا اخبار خوب!!! 

دوستان گلم  مچبورم که این پست را تمامش کنم! هزار تا کار دارم!! نمیدونم وقت میکنم که از ایران باهاتون در تماس باشم یا نه!! به دعاهاتون نیاز دارم!!

سال خوبی را داشته باشید!! برای من هم دعا کنید که سال خوبی را داشته باشم!!! دوستتان دارم دوستان گل من!!!  


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم