سلام به دوستای گل روشن و خاموش باران
ساعت ۸:٤٢ ‎ب.ظ روز ٢٥ بهمن ۱۳٩٢ 

          
سلام .. چطورین خوانندگان روشن و خاموش باران ؟؟  من هم بد نیستم ... و مرسی که برام کامنت میذارین که تنبل

     نباشم و بنویسم !!!  نیشخند   خداییش مثل این گربه هستم وقتی که میرسم خونه !!!  تندی یه چیزی حلوی کامپیوتر میخورم و در حین خوردن
ایمیل هایم را هم چک میکنم !  بعدش یه فیلم  می بینم و بعد هم لالا  
  !!!!!!!

این مدت کلی اتفاق افتاده بود .. همش خوبه  نیشخند .. بد فعلا توی کار باران نیومده !  میدونستین که من شیفت شب کار میکردم !  از ماه سپتامبر تا همین دو هفته پیش منو فرستادن یک شعبه دیگه بعنوان نیروی کمکی چون کارمند خیلی کم داشت . قرار بود که یکماه بمونم ولی خوب شش ماهی اونجا بودم و شیف شب هم نبودم یعتی این شعبه اصلا 24 ساعت باز نیست !  شعبه اش را خیلی دوست داشتم و خلاصه اپلای کردم که همنیجا بمونم .. سه ماه پیش رئیسش با من مصاحبه کرد  ...ولی بعد از اون هیچ جوابی نشنیدم که قبول شدم یا نه ؟  یعنی در حقیقت میخواستم از شعبه خودم ترانسفر بشم برم توی توی همین شعبه که شش ماهی کار میکردم .. تا سه هفته پیش که رفتم دیدم اسمم توی  Schedule  نیست و فهمیدم که باید برگردم به شیف شب توی شعبه ای که استخدام شدم !!! خلاصه که خیلی ناراحت شدم ناراحت... فردای اون روز رئیسم زنگ زد و گفت باران شیفت شبت شروع شده و برنامه کاری ات اینه .. از ساعت 11 شب تا 6 صبح !!!!!!! گریه بهش نگفتم که نمیام ولی قرداش قرار با رئیس  Human Resources داشتم که فکر کنم میشه نیروی انسانی در ایران .. که هر گونه شکایت از رئیست را میتونی باهاشون در میان بذاری و اونا پیگیری میکنند.. و اینکه کاملا مخرمانه می مونه ! 

خلاصه من هم رفتم و یکساعتی ار باهاش حرف زدم ..  گاهی هم احساساتی میشدم و اشک میریختم     ... خلاصه Jennifer به من گفت باران من case تو را باید District Manager  بدم که از نظر مقامی بالاتر از        Human Resources   هست ..  یکی از چیرهایی که به  Human Resources  گفتم این بود که رئیسم به زور میخواست من 5 روز کار کنم ولی من چون قبول نکردم منو پارت تایم کرد ..  که از تعجب دهنش باز موند .. خلاصه حرفامو زدم تا رسیدم خونه Matthew یا همون  District Manager گفت باران از هفته دیگه کارت را در این شعبه شروع میکنی و  کار فول تایم را هم بهت برمیگردونم .. خلاصه  اینقدر سریع اتفاق افتاد که حد نداشت ... ساعت کاری این شعبه از 7 صبح هست تا 7 شب و شنبه و یکشنبه ها به کل تعطیل !!!!  گاهی من از 7 صبح تا 3 بعداظهر کار میکنم و گاهی هم از ساعت 11 صبح تا 7 شب .. عالیه نه ؟؟؟ 

من یک هفته 7 صبح تا 3 بعداظهر هست و گاهی از 11 صبح تا 7 شب .. حدود نیم ساعت با قطار       راهه .. که خوب مهم نیست !  خلاصه که باید حقتو از این ممکلت بگیری وگرنه کلاهت پس معرکه است !!! 

راستش من یه سفری در پیش دارم ... و مدتی نیستم ... کامتنت ها را جواب میدم البته دیر یا زود داره ولی میدونین که باران عاشق کامنتاش و جواب دادن به اوناست ..

خیلی دوستتوووووووون دارم ...    

برم که یک میلیون کار دارم ...  منتظرم باشین که باز هم اگه خدا بخواد خبردارم !!  فقط برام دعاکنین ... 

 

راستی اگه غلط و غلوط داشم دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید که من یه سر دارم و هزار سودا ... و  برای اینکه بدقولی نشه کمی تند نوشتم ... 

     

 

      


کلمات کلیدی:
 
 
 
 




كد تقويم