سه روز تعطیلی بر من چه گذشت !
ساعت ۳:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱٧ مهر ۱۳۸٩ 

سلام دوستان گلم ! اول از همه " پائیز رنگارنگ مبارک !!  
                          

                             
  

امیدوارم که خوب و خوش باشین ! این چند روز لانگ ویکنده یعنی دوشنبه روز شکرگزاری یا بعبارتی   Thanksgiving Day  هست ! 

جمعه ٨ اکتبر :

تقریبا تا صبح بیدار بودم و کار خاصی نمی کردم ! برنامه خوابم کاملا بهم خورده البته شب قبلش همکارم به من زنگ زد و گفت اگه امکانش هست بیا سر کار ! خلاصه من هم از ساعت ٣ تا ۶ صبح سر کار بودم ! بعدش اومدم خونه ولی اصلا خوابم نمیبرد ! خلاصه حدودای ساعت ده صبح گفتم برم بیرون هم هوای خوبی بخورم و همین که خودم خودمو مهمون کنم برای یک   brunch حسابی !!! نیشخند چشمتان روز بد نبینه که بد جوری خوردم زمین !!! فکر کردم زانوم شکست !!!! خلاصه با بدبختی بلند شدم ولی از درد بخودم می پیچیدم و چشمام از درد پر از اشک شده بود Sad smiley faceو بر بخت خودم لعنت میفرستادم که چرا باید اینقدر بدشانس باشم !! از کنار Shoppers Drug Mart که رد شدم یک کارمندی که اومده بیرون که سیگار بکشه منو دید و گفت  What happened  گفتم زمین خوردم بلافاصله سیگارشو خاموش کرد و گفت بیا بریم داخل !! خلاصه کف دستم و زانوم به شدت زخمی شده بود که با الکل شست و باند پیچی کرد و گفت که حتما آمپول کزاز را بزنم ! خلاصه مجبور شدم که برگردم خونه و فقط سر راه یک قهوه داغ خریدم و برگشتم !

دوستم به من زنگ زد و گفت چرا صدات اینجوریه گفتم بدجوری خوردم زمین و زانوم حسابی درد میکنه و همینطور کف دستم ! خلاصه اون بیچاره هم شب از سر کار امد و از بانداژ و اینجور چیزها را خریده بود که به من داد و رفت ! خودمونیم دوست خوب عجب نعمتی است بخصوص اگه بدون چشمداشت باشه !!!  شب یکی دیگه از دوستام زنگ زد و گفت فردا انجمن دانشجویان دانشگاه تورنتو برنامه پیاده روی Leisures-and-Sports smiley faceدر دل جنگل را ترتیب داده اند و تو هم بیا ! بهش نگفتم که خوردم زمین چون اگه میگفتم فکر میکرد دوباره بهانه نیامدن میکنم ! بهش گفتم باشه فردا ساعت ٩ صبح ایستگاه فینچ !!

 

شنبه ٩ اکتبر:

ساعت ٩ صبح به ایستگاه رسیدیم و آرش منتظرمان
بود و به  سمت   Clendale  راه افتادیم ! یکساعت تا یکساعت و نیم طول کشید که به   
پارک زیبای جنگلی Fork of the Credit provincial park  رسیدیم که چند تا عکس گرفتم که در ادامه مطلب میگذارم !  حدود ۴ ساعت رفت و ۴ برگشت جمعا ٨ ساعت پیاده روی کردیم ! چقدر عالی بود !  جمعا ۴٠ بودیم و همه با هم آشنا شدیم !! برگها همه زمین ریخته بودند و من عاشق خش خش برگهای پائیزی در زیر پا هستم ! خلاصه بعد از ۴ ساعت غذا خوردیم و دوباره ۴ ساعت برگشتیم و رفتیم یک جای بسیار زیبا که خاکش قرمر بود و اسم منطقه   Cheltenham Badlands  که طبق معمول باران عکاس مشغول عکس گرفتن شد ! نیشخند بعد از اون با بچه ها رفتیم مزرعه و  مشغول سیب چیدن شدیم. در اون مرزعه جایی بود که انواع Pie         میفروختند مثل    Pumpkin Pie,  blueberry pie  ,  apple pie  و   Lemon pie   و خیلی چیزهای دیگه که اینم بگم که همشون ارگانیک بودند ! خلاصه بعد از خوردن  Pie  با قهوه به سوی تورنتو راه افتادیم ! ساعت  ٨ شب رسیدیم تورنتو ! ولی خودمونیم زانوم پدرش دراومد !!!!! الان احساس میکنم که ورم کرده!! ناراحت

یکشنبه :  ١٠ اکتبر ٢٠١٠  به عبارتی   ١٠/١٠/١٠

ساعت ۶ به سمت خونه یکی از دوستام راه افتادم !! پام هم که به شدت درد میکرد ولی حس کردم اگه خونه بمونم حسابی حوصله ام سر میره ! ناراحت خلاصه هوا هم که به شدت گرم بود و منم کت چرم پوشیده بودم که بیش از پیش گرمم شده بود ! خلاصه به خونه دوستم رسیدم و تقریبا مهمان ها آمده بودند ولی تعداد خیلی خیلی زیاد بود ! غذا هم که بوقلمون بخاطر روز شکرگزاری همراه با سالاد و پوره سیب زمینی شیرین که من نمی خورم !! آخه فکر کنین که سیب زمینی شیرین باشه‌! حالا ممکنه که شما دوست داشته باشین ولی من اصلا و ابدا که دوست ندارم !!!

دسر هم      Pumpkin Pie و  apple pie و انواع میوه بود ! ساعت ١٢ شب هم که برگشتم خونه ! فردا هم میافتم به جون خونه و حسابی تمیز میکنم !!  

دوشنبه : ١١ اکتبر ٢٠١٠  

که در حقیقت روز شکرگزاری است و خلاصه که     Happy Thanksgiving Day !!  بوقلمون پائین هم همینو داره میگه !!!!!!!     

                            

عکسهای زیبای پارک را در ادامه مطلب بببینید !! باران حسابی در عکس گرفتن حرفه ای شده ها... مگه نه ؟؟؟ نیشخندچشمک

در ضمن نمیدونم از چه وبسایتی باید برای آپلود عکس استفاده کنم که همه تون بتونین ببینین؟؟


 در زیر هر عکس توضیحات داده شده ...

Image and video hosting by TinyPic

 ورودیه به پارک که حتی شما میتونین تابلوی پارک را هم ببینید !  

 Image and video hosting by TinyPic

ورود به پارک !

Image and video hosting by TinyPic

ورود به پارک ! یکسری بچه های دانشگاه تورنتو که مشغول رفتن هستند و من هم پشتشان مشغول عکس گرفتن !

Image and video hosting by TinyPic

 پارک بسیار زیبای Fork of the Credit provincial park 

 

Image and video hosting by TinyPic

 پارک بسیار زیبای Fork of the Credit provincial park 

 

Image and video hosting by TinyPic

 پارک بسیار زیبای Fork of the Credit provincial park  

 

Image and video hosting by TinyPic

 پارک بسیار زیبای Fork of the Credit provincial park  

Image and video hosting by TinyPic

پارک بسیار زیبای Fork of the Credit provincial park   فقط رنگ آسمانی را ببینین !!! عین تابلوی نقاشیه !

 

Image and video hosting by TinyPic

Cheltenham Badlands 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم