کلکسیون زیبای من ...
ساعت ۳:۳٤ ‎ب.ظ روز ٢٧ تیر ۱۳۸٩ 

                                     

ممنون از اینکه در هیچ شرایطی منو تنها نمیگذارین ! ممنون بابت تلفن هاتون ، ایمیل و کامنت های خصوصی تون ! مدتی بود میخواستم توی خلوت تنهایی ام باشم و بهش فکر کنم ! حالا کمی بهترم !! اولین باری است که کامنت هایم را فقط تائید میکنم و پاسخی نمیدم ! منو ببخشین و بدونین که همه تون توی قلب کوچک منید !!  حالا توی این قلب کوچولو  چطور همه تون جا گرفتین فقط خدا میدونه و بس !!!!

 

تا حالا شده به یک چیزی علاقمند باشین و بخواهین که چه میدونم کلکسیون داشته باشین ! مثلا تمبر؟؟ ( گرچه من اصلا از تمبرجمع کردن خوشم نمیامد!!! ) چه بی ذوقم نه؟؟؟

من وقتی که 13 یا 14 سالم بود عاشق شیشه عطرهای فانتزی بودم و یک عالمه از شیشه های کوچک عطر داشتم که بعدها وقتی وارد دبیرستان شدم مامانم تمامشون را دور ریخت و دو روزی باهاش حرف نزدم از بس که ناراحت بودم !

ولی الان عاشق مگنت های روی یخچال هستم و هر جایی که میرم مگنت اون شهر یا کشور را میخرم و خوشبختانه همه دوستام میگن دیگه باران کار ما را راحت کرده براش سوغاتی       مگنت میاریم !!!! نیشخند

در ادامه مطلب عکس های مگنت هایم را گذاشتم که بیشترشون را خودم از جاهایی که رفتم خریدم !!! غیر از دو تا کشور که مطمئن هستم گذرم هیچوقت به انجا نخواهد افتاد  کشور کره و تانزانیا !!!

من خودم عاشق سفرم ! قبلا هم گفتم که سفر را با هتل خیلی دوست دارم چون دیگه فکر میکنم که واقعا در سفرم ! در فکر این هستم که برم کشورهای امریکای جنوبی را ببینم ! یکی از دوستام به من پیشنهاد کشور "پرو"   را داده که با هم بریم برای دیدن سرزمین اینکاها !!! باید خیلی جالب باشه !!! فعلا دارم قیمت بلیت را چک میکنم !!! امیدوارم دوستم همچنان به قولش پابرجا باشه !!!!! وگرنه من میدونم و اون !!!!!!!!!!!!!!!! عصبانی راستی از دوستان وبلاگی کسی میخواد با ما بیاد؟؟ هر چه تعداد بیشتر باشه بهتر!! خوش میگذره .

 

امیدوارم که از مگنت هایم خوشتون بیاد !!! اگرهم که خوشتون نیاد که باز هم مجبورین حداقل ببینین !!! توضیح را زیر همه عکسها دادم!!!

دوستتون دارم یک عالمه !!

                                 
 

راستی خیلی از دوستان با کامنت گذاشتن در وبلاگ من مشکل پیدا کردند !! دارم فکر میکنم که نقل مکان دوباره بکنم !!! نمیدونم به کجا ؟ ورد پرس ، بلاگ اسپات ، بلاگ اسکای یا ..... !!! کسی نظری داره به من بگه ؟؟؟؟

 

مگنت ها را در ادامه مطلب ببینین !


چشمک  

Image and video hosting by TinyPic

  تمام مگنت هایم که روی یخچال هستند ! فقط چندتاشون هدیه است و بقیه را خودم از کشور ها و شهرهای مختلف خریدند !!!  اگر باران را دوست دارین حتما براش مگنت بیارین چون خیلی خوشحال میشه !!!! نیشخند  زبان  نمیدونم چرا کانادا همه را پررو میکنه !!نمونه اش خود من که علنا بهتون میگم کی چی یبارین؟!!!!!! نیشخند  چشمک 

Image and video hosting by TinyPic

 

 اون عروسک کوچولو مال مکزیکه و بغلیش اش مال فرانسه است از فرودگاه خریدم !!!

 

Image and video hosting by TinyPic

 این هم جام با ورق از لاس وگاس خریدم !!! 

 

Image and video hosting by TinyPic

 سن دیه گو - کالیفرنیا در قسمت  Old town  که مکزیکی زندگی میکنه و شهر بسیار بسیار قدیمی است و شبیه به فیلم های وسترن میمونه !! بسیار بسیار بسیار قشنگه !

 

Image and video hosting by TinyPic

 براتون متن شو به انگلیسی مینویسم ! شاید روزی بکارتون خورد !!!نیشخندچشمک

 If you have love, you have everything

   I dropped a tear in ocean today. When they will find it , I will stop loving you

Image and video hosting by TinyPic

کوبا یکی از قشنگترین کشورهایی بود که دیدم !! مردمان بسیار باصفا و زحمتکش ! با حقوقی معادل ٢٠ یا ٣٠ دلار امریکا زندگی میکنند ولی مناعت طبع بسیار بالایی دارند ! شهر هاوانا "Havana" که بسیار بسیار قدیمی است ! و همانطور که مگنت ماشین را که میبینید ماشین هایش هم مال عهد دقیانوس است !!! ولی بسیار کشور امنی است ! از سه چیز دولت کوبا نمیگذره ! قاچاق مواد مخدر ، تجاوز به زن و بچه !! بلافاصله حکم اعدام صادر میشه ! تمام خونه ها درشون بازه و کسی قفل نمیکنه ! باورتون میشه !!!

 

 

Image and video hosting by TinyPic

خر خوشگل من که از فردوگاه دوبی خریدم !!!

  

Image and video hosting by TinyPic

یک دختر محلی با لباس سنتی کوبایی ...

 

 

Image and video hosting by TinyPic

آشپزباشی با خانمش که از خاک پاک تورنتو خریدم !!!   

Image and video hosting by TinyPic

هدیه یکی از دوستان کره ای ام ...

بقیه اش هم که روی یخچاله که میتونین ببینین !! راستش از آپلود خسته شدم !!

خوب دیگه برم که هزار و یک کار دارم !


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم