سمینار G20
ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱٦ خرداد ۱۳۸٩ 

سلام دوستان ! امیدوارم که خوب و خوش باشین ! من هم بد نیستم و شدیدا مشغول کار! هوا حسابی خوب شده و آدم اصلا دلش نمیخواد که توی خونه بشینه ! بعد از مدتها تونستم به دخترخاله و خانواده اش سر بزنم ! خلاصه شنبه بعد از کار رفتم و یکشنبه عصر برگشتم ! دخترخاله ام اینا بلیط کنسرت شجریان را خریده بودند و میخواستند برند کنسرت ! من راستش از موسیقی سنتی ایرانی خوشم نمیاد ! خیلی دلم میگیره ! دست خودم نیست ! ولی خانواده ام عاشق موسیقی سنتی ایرانی هستند!

تا چند وقت دیگه هم تورنتو حسابی شلوغ میشه ! و پر از نگهبانان امنیتی میشه ! آخه قراره سمینار  G20 از 21 جون در تورنتو برگزار بشه !  تمام روسا یا وزیران مالی بزرگترین شرکتهای مالی یا همان بانک های بزرگ که 85 درصد پول دنیا را در اختیار دارند به تورنتو میان و در این کنفرانس شرکت میکنند ! این سمینارشامل کشورهای آرژانتین، استرالیا،برزیل ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هند ، اندونزی ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، روسیه ، عربستان سعودی ، کره جنوبی ، ترکیه ، بریتانای کبیر ، و امریکا و  به اضافه کشورهای اتحادیه اروپایی تشکیل شده و برای همین از اواسط ماه جون تمام خطوط اتوبوسرانی تغییر میکنه و تمام جاها پر میشه از پلیس و گاردهای امنیتی 

                   
این سمینار در داون تاون تورنتو تشکیل میشه ! و به نظرم قرار است اداره هایی که در داون تاون هستند برای دو روز تعطیل کنند ! بیچاره اونایی که خونه هاشون توی داون تاونه باید یک دور قمری شمسی بزنند تا بخونشون برسند !

تمام جاهای دیدنی مثل   CN Tower ، سینما ها و کافی شاپ ها به قول خودشان shut downخواهند شد یعنی تعطیل میشوند ! آن هم به مدت دو روز ... دانشگاه تورنتو هم تعطیل میشه اون هم به مدت یک هفته ! خلاصه که حسابی برنامه های گردشی به هم میریزه !! با اینکه هنوز سمینار شروع نشده ولی معترضین شروع به نوشتن روی شیشه های بانک ها کردند اون هم با اسپری قرمز..

از خودم براتون بگم ! شدیدا مشغول کار هستم بعضی اوقات روزی ١٢ ساعت کار میکنم و برای همین کمتر پست میگذارم  منتظرم که ماه آگوست بیاد که بیمه ام درست بشه و برم دندانپزشکی ! آخه یکی از دندون هایم شروع به اذیت کردن کرده !!

قراره برای مامان دعوتنامه بفرستم ! و چند روزی بود که عجیب منتظر ورقه  Notice of Assessment  بودم  که با مدارکم بفرستم ایران که مامان بره برای ویزا ! خلاصه مجبور شدم زنگ بزنم که چرا برگه مالیاتی را برای من نفرستادید ! یکی از کارکنان گفت که ما در ماه آوریل برای شما فرستادیم و چطور هنوز بدستتان نرسیده ؟؟؟؟ من گفتم من برای سفارت میخوام گفتند باشه ما دوباره برایتان میفرستیم که بتونید به سفارت بفرستید ! نگرانی من از این نیست که نامه بدستم نرسیده ، نگرانی از اینه که شماره   SIN  در اون هست ! نامه دولتی است ! امیدوارم که مشکلی پیش نیاد ! مدارکی که برای ارسال دعوتنامه میخوان ، اینها هستش :  ١-  Notice of Assesment   ٢- کپی از کارت سیتی زن شیپ یا پاسپورت کانادایی و یا  PR  ٣- گواهی کار  ۴ - اصل دعوتنامه

میخوام برای سپتامبر اگه همه چی خوب پیش بره برای مامان دعوتنامه بدم که بیاد ! چون اون موقع هوا خوبه ! حالا ببینم که چی میشه !

راستش از شما چه پنهان که میخواستم مثل بعضی ها وبلاگ نویسی را کنار بگذارم ! ولی اینقدر بهتون عادت کردم که حد نداره ! همه تونو تک تک دوست دارم و به روحیاتتون کما بیش آشنا هستم !

الان که دارم این پست را مینویسم ساعت 8 شبه ! البته هوا روشنه و برگهای پشت پنجره من همگی با آهنگ باد میرقصند ! اشتباه نکنید هوا اصلا سرد نیست ! خیلی خیلی هوا خوب شده ! همه جا سبز شده ... سبز سبز

کاش همیشه دلهامون سبز باشه ، سبز سبز مثل همین درختهای زیبا که با خوشحالی تمام میرقصند ...  راستی اینقدر سبز سبز کردم که دلم برای دیدن سریال "خانه سبز" تنگ شد‌!!! زبان

نمیدونم پست بعدی من چقدر طول بکشه ولی به یاد تک تکتون هستم و دوستتون دارم ! پس فعلا...     

 

                            

تصمیم گرفتم همچنان به نوشتن ادامه بدم ! فعلا که خبری خاصی نیست ! جز کار و کار و باز هم کار ....


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم