امروز من ...
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٩ 

..... برای اولین بار امروز به محل کارم زنگ زدم و گفتم زیاد حالم خوب نیست!! راستش دیشب از 8 تا 5 صبح کار میکردم ! و وقتی هم برگشتم خونه که اصلا خوابم نبرد که نبرد!! و تا ساعت 12 ظهر مثل جغد !!! بیدار بودم !!!! یعنی عین این جغده که خواب آلوده و نمیتونه بخوابه !!!!!

                                          
 خلاصه یکی از دوستام زنگ زد و گفت بریم ناهار بیرون ! خلاصه نخوابیده و خستگی درنکرده دوباره شال و کلاه کردم و رفتم و حدودهای 3 بعدازظهررسیدم خونه و دیگه بیهوش شدم و برای همین زنگ زدم و گفتم که زیاد حالم خوب نیست !! و اون هم میدونم از شب کار کردنه !!

میدونین که قانون کار در اینجا اینه که شما تا 44 ساعت میتونین کار کنین و 44 ساعت به بالا   overtime محسوب میشه که به شما 1.5 برابر حقوق تعلق میگیره! و بیشتر کمپانی های هر دو هفته یکبار حقوق را به حساب میریزند و من 103 ساعت در دو هفته اخیر کار کردم !  یعنی 13 ساعت   overtime کار کردم !!!

چیزی به رفتن مونترال نمونده !! یعنی شنبه میرم و دوشنبه شب برمیگردم! هیجان رفتن دارم ! و امیدوارم که سه روز خوبی را در پیش داشته باشم ! فکر کنم حدود 40 نفر باشیم که ده ماشینه هستیم و توی هتل هم اتاق گرفتیم ! مثل اینکه توی خود مونترال هم نیست و یکی از شهرهاست ! من که نمیدونم ولی در هر صورت عکس میگیرم و میگذارم ! 

                                                 

فعلا خداحافظ و به امید دیدار همتون!!!    

 

 پی نوشت : تازگی ها متوجه شدم که اسم "باران" توی بعضی کامنت ها اومده و خیلی ها به اشتباه فکر میکنند که من هستم ! مثل اینکه "باران" در تدارک کارهایش برای آمدن به کاناداست و خیلی از دوستان من را با او اشتباه میگیرند!! بعضی ها هم که میگن تو که ایرانی برای چی نوشتی من ده ساله که کانادا هستم و یا قانون های جدید را از من میپرسند که من هیچگونه اطلاعی ندارم !!

در هر صورت اگر موافق باشید من با اسم "پرواز شاپرک" براتون کامنت میگذارم ! اگه موافقین دستا بالا!!

                                             


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم