بهار و آلرژی
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز ٧ اردیبهشت ۱۳۸٩ 

سلام ...

اول از همه میخوام از دوستان گلم که از طریق کامنت و یا ایمیل جویای حالم شدند خیلی خیلی تشکر کنم ! خلاصه که خیلی خیلی دوستتون دارم !

                                                   

حالم بهتره ولی آلرژی همچنان با منه !! روزی بیش از 100 تا عطسه میکنم که دیگه سر درد میگیرم ! گرچه از بچگی آلرژی به فصل بهار را داشتم ولی امسال خیلی شدیدتر از سالهای قبل بود. درست مثل این پنگوئنه هستم فقط تفاوتم اینه که بجای پتو ، همش دستمال دستمه ... عین این پنگوئنه هم عطسه میکنم ! خدا کنه که هر چه زودتر تابستان یباد که من از دست آلرژی بهار راحت بشم !!

                                 

خبر بخصوصی نیست و همچنان کار پارت تایم را میرم البته ساعات فول تایم را میگیرم و حقوق بیکاری را هم آن لاین پر میکنم ! همچنان منتظرم که کار فول تایم پیدا کنم !

راستی دندانپزشکی هم رفتم که باید 1300 دلار پرداخت کنم !!  به این میگن   miscellaneous expenses ! فعلا که همینجور داره برای باران میباره ! قبلا که کار فول تایم داشتم بیمه دندان داشتم ولی حالا نه !گریه


ساعات کاری من از ساعت 8 شب تا 5 صبحه و وقتی که میام خونه میخوابم 

Trailershut.com   تا .... خدا میدونه که کی بیدار بشم !!! الان هم توی خواب و بیداری دارم این پست را میگذارم ! 

هوا عالی شده و شکوفه ها درآمدند   و سعی میکنم که عکس بگیرم وتوی وبلاگم بگذارم ! متاسفانه امسال هم باید به دولت پول بدم که 700 دلاره !!!! پول که ندارم و باید از  Line of Credit بدم که حداقل بهره اش از کردیت کارت خیلی کمتره ! دیروز یکی از دوستانم از امریکا زنگ زد و کلی درد و دل کرد ! به نظرم از زندگیش اصلا راضی نیست ! این دوستم هنوز دو سال نشده که ازدواج کرده و از تورنتو به کالیفرنیا نقل مکان کرده ولی مثل اینکه اصلا نمیتونه به آمریکا عادت کنه !! خوب معلومه دختر پرشوری که یک میلیون دوست داشته و همش اینور و اونور بوده براش سخته که در شهر بسیار کوچک و بسیار آرامی زندگی کنه ! دوستی نداشته باشه ... و خیلی چیزهای دیگه ! خلاصه که کلی با من حرف زد و همش میگفت کاش جای تو بودم .... آخرش من که نفهمیدم تجرد بهتره یا تاهل ؟؟؟؟ تعجبنیشخند

دیشب جاتون خالی با دوستام رفتیم یک رستوران کره ای - ژاپنی که جالبیش این بود که هر میزی برای خودش گریل داشت و غذا را خام میاوردند که مثلا بیف ، ماهی و یا چیکن بود و سبزیجات هم خام  و شما خودتون می پختین و دو نوع سس هم داشت که  BBQ sauce و    Soya sauce ! برای من جالب بود !

بد هم نیست اونایی که میخوان به دوستان حقیقی مبدل بشوند قرارمون را توی این رستوران بگذاریم که هم فال است و هم تماشا ...

چند وقت پیش در روزنامه خوندم که وزیر مهاجرت به تمام آفیسرها دستور داده که کسانی که از کانادا به کشورها میروند و ازدواج میکنند و همسرشون را به کانادا میاورند اگر مشکوک به این ازدواج هستید اختیار تام دارید که ویزا را صادر نکنید..  مثل اینکه بخاطر پول خیلی ها دست به ازدواج مصلحتی میزنند و بعد از سه سال زندگی درخواست جدایی میکنند!!  و شاید یکی از علل پروسه طولانی شدن مدیکال ها و یا ویزا  هم این امر باشد ! چون خیلی ها از طریق ازدواج ویزای مهاجرت میگیرند و ربطی به کنسول نداره و ربط به همان آفیسر مهاجرت داره !!!  

 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم