Easter Day
ساعت ۳:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱٥ فروردین ۱۳۸٩ 

...خیلی بی خیال شدم !!! تا ماه جون حقوق بیکاری من ادامه داره ولی من همچنان بی خیال کار هستم ! همچنان کار پارت تایمم را میرم ! ولی نمیدونم یک چیز درونی به من میگه نگران چیزی نباش خدا همیشه باهاته !! چقدر خوبه که آدم دوستی در کنارش داشته باشه که اینقدر بی ریا باشه ! اصلا یادم نمیاد که در پست های قبلی چیزی ازش نوشتم یا نه !! میتونم بگم یکی از بهترین دوستایی که در عمرم داشتم و دارم ! ایرانی نیست ولی دنیایی از محبت و مهمتر از همه سراپای وجودش پر از انرژی است . مسیحی با ایمانه و تنها اوست که همیشه در ناخوشی و خوشی کنار من بوده ! خیلی راحت حرفهای دلم را براش میزنم ، از مشکلاتم براش میگم ، نگرانی های آینده و این که آینده من به کجا خواهد کشید!!

چند روز پیش رفتم برای کارهای مالیاتی ! باز هم بدهکار شدم اون هم 1300 دلارناراحت! حالم خیلی بد شد و به حسابدارم گفتم که فایل نکنید ! خلاصه تمام مدارک را دادم به دوست عزیزم و اون برد برای حسابدار خودش و بهش موقعیت مرا گفت ! خلاصه به من زنگ زد و گفت نگران نباش فقط 600 دلار بدهکار میشی !!!

بعضی اوقات چقدر مجرد بودن بده بخصوص دولت کانادا که از پول گرفتن از مجردها نمیگذره عصبانی! این مالیات هایی که از ما کم میشه دولت بیشتر صرف بی خانمان ها میکنه و یا برای راهسازی و ساختمان سازی و اینجور چیزها !

راستی اوضاع کار خیلی بهتر شده بخصوص فورد ، هوندا  که اخیرا اعلام کردند که آماده استخدام تا سقف 600 نفر هستند ! تویوتا طرفدارانش را از دست داد ! چون در سال 2010 ماشینهایی را به بازار داده بود منجر به کشته شدن 80 نفر شده بود ! و یکی اش هم اخیرا در های وی لس آنجلس اتفاق افتاده بود که من توی اخبار دیده بودم ! قضیه از این قرار بود که راننده که داشت حرکت میکرد دید که ترمز گرفته نمیشه و بر سرعت ماشین افزوده میشه ! خلاصه بلافاصله به 911 زنگ میزنه و با حالت ترس میگه که ماشین را نمیتونم کنترل کنم و میترسم یکی را بکشم ! خلاصه پلیس کمتر از ده دقیقه با نیروی کمکی و یک ماشین بزرگ که تمام این ماشین با ابرهای کلفت وضخیم پوشانده شده بود(این جور ماشین های پلیس بخاطر این از ابر پوشانده شدند که به وقتی به ماشینی که کنترل نداره آنقدر بزنند و ماشین هیچگونه خراشی یا چیزی به بدنه اش وارد نیاد و ماشین آسیبی نبینه)  شروع میکنه به زدن ماشین تا با این زدن ها ، ماشینی که کنترل نداره شروع کنه سرعت کم کردن ! تا اینکه ماشین بالاخره ایستاد! راننده خیس عرق بود و به پلیس میگفت ! من برای خودم اصلا نگران نبودم که کشته بشم ولی ترسم از این بود که مبادا زن و بچه یا انسان بیگناهی را بکشم ! خلاصه ماشین را بردند برای بازرسی و معلوم شد ترمز به گاز اتصالی کرده و همین باعث شده که سرعت ماشین بره بالا !! تقریبا همه اونهایی که میخواستند ماشین تویوتا بخرند با دیدن اخبار کاملا منصرف شدند !!

راستی شاید بخندید ولی دارم سریال چاردیواری را میبینم !! نمیدونین چقدر مزه داره که فیلم فارسی ببینین! بهتون قول میدم بعد از سه چهار سال شروع میکنین به دیدن فیلم های ایرانی !!

راستی نمیدونم این فیلم "ویکتوریا" چه جوریه؟؟ همه به من میگن قشنگه و باید ببینی ! شما چه نظری دارین ؟؟سوال

هوا محشر شده !! رئیسم به من میگفت مثل اینکه هوای کالیفرنیا را باخودت آوردی !! سیزده بدر هم که پارکها غلغله بود از شلوغی و شده بود عین پارک ملت !! ولی همه جا پلیس بود و بعضی پارکها هم ساعت باز و بسته شدن دارند !! بعضی ها پولی هستند و بعضی ها هم نه !! خلاصه امسال هم سیزده را  بدر کردیم !! راستی میدونین که در همه جا هر ساختمانی را که بروید طبقه 13 وجود ندارد .. خودشون هم 13 را نحس میدانند و چشم بادومی ها (چینی ؛ ژاپنی و کره ای) معتقدند که 13 عدد نحسی است ! در نتیجه وقتی که وارد آسانسور میشین به دکمه ها توجه کنید ..

امروز هم   Easter Day  است و تقریبا همه جا بسته است ولی کافی شاپ ها باز است !  و تبریک  به مناسبت این روز به تمام دوستان مسیحی ام و مسیحی های جهان ! 

 

  Spring and Easter II Happy Easter Smileys

 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم