ساعت ٢:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱٠ شهریور ۱۳٩۳ 

 

 

 سلااااااااااااااام .. خوبین ؟؟؟ با من که قهر نکردین ؟؟ اصلا مگه کسی با باران قهر میکنه ! نیشخند مدت هاست که ننوشتم .. تنبل شدم .... میدونین که دیگه شیفت شب نیستم و روز هستم .. از هشت صبح که از خونه میرم بیرون دیگه خیلی دیر برسم هشت شبه ! بعد از اون هم اینقدر خسته هستم که دیگه رمقی برای تایپ نمی مونه !! ناراحت

دو هفته ای است که دست درد دارم !  وقتی که رفتم پیش دکتر بهم گفت     Tennis elbow  داری. خلاصه به من گفت که برم عکسبرداری و اولتراساوند !  گویا وقتی که نتیجه به دکترم ارسال شد دکتر به من زنگ زد و گفت 9 سپتامبر  بیا که باهات حرف بزنم !! 

امسال تابستون  جالبی نداشتم .. یا هوا سرد بود و یا هوا داغ و شرجی بود ! من ده روزی رفته بودم ونکوور ! جای شما خالی ! اولین باری بود که این شهر را می دیدیدم ! خلاصه ده روزی واقعا استراحت کردم و تمام خستگی هایی که سفرم به ایران بود از تنم بدر شد ! 

قراره برای مامان دعوتنامه تفرستم ! البته مامان کانادا نمی مونه و میره امریکا ! ولی فعلا منتظر نامه کاری هستم که با مدارکم بدم یه مسافر که ببره با خودش ایران !  به پست کانادا هم که اعتباری اصلا نیست !!! برای همین باید داد دست مسافر ! 

قوانین سینی زنی کانادا هم داره روز به روز سخت تر میشه ! طبق قانون  Bill-C24   سیتی زنی از 4 تا 6 سال افرایش پیدا کرده ! و اینکه حتی اگه سیتی زن هم باشین با یک خلاف کوچک میتونن که شما را از کشور اخراج کنند !!!  و گویا وقتی هم که میخوان فرم پاسپورت کانادایی را  برای اولین بار پر کنین ..  این سوال را اضافه کردند که آیا قصد اقامت در کانادا را دارین یا خیر ؟؟ 

البته بگم ها از یه نظر خوبه !! خیلی ها نه فقط ایران حتی کشورهای دیگه .. پاسپورت را میگیرن و از کشور میرن ! مثلا یکی از دوستان خانوادگی ما از پول seniority که ماهانه 1400 دلاره و به حسابش ریخته میشه .. هر شش ماه یک بار میاد کانادا پول     را برمیداره و میره ! و واقعا این برای کسانی که از صبح تا شب کار میکنند و تکس میدن انصاف نیست ! و کسانی مثل اون خانم .. اصلا ایران زندگی میکنند .. تکس هم نمیدن و هر شش ماه یک بار پول را میان می گیرن و می برن !  

تازگی ها یه جوری شدم !  از آدمهایی که مثلا دوست دارند که همش مرکر توجه باشند خوشم نمیاد ! همش از این جور آدمها دوری میکنم .. نمیدونم کار درستی میکنم یا نه !  توی یه گروهی در ف.ب عضو هستم .. این گروه شامل شعر و جوک و خاطرات و از این حرفهاست .. هر چه بیشتر توی اون گروه میرم .. غمگین تر برمیگردم ! و جالبه که همه میگن تقصیر رفتارت هست باران !!! رفتار؟ شاید چون با کسی چت خصوصی نمیکنم !  مثل بقیه نیستم که بشینم همش چت کنم ... و علت را میذارن که باران سرده !!  اصلا به جهنم هر جوری که میخوان در مورد من فکر کنن ! اصلا برای من مهم نیست .. کسی که منو بشناسه میدونه که من چه جور آدمی هستم !عصبانی  هههه باران عصبانی شد !! 

خوب برای اون دسته از دوستانی که فکر میکردند باران دیگه نمی نویسه .. دیدین نوشتم ولی خیلی تنبل شدم ! اما به زودی تنبلی را میذارم کنار .. 

راستی هفته پیش رفتم سینما و فیلم Annabelle را دیدم .. فیلم خیلی ترسناک نبود و موضوعش در مورد یک عروسک بود ×  

این هم همون عروسک شیطان .. 

الان ساعت ده و نیم شبه و مثل سیل بارون میاد ولی هوا عااااااااالی ... جون میده برای عشاق !! چشمک

خوب دیگه یواش یواش برم به کارام برسم و زودی بخوابم که فردا سر کارم .. فعلا خداحاااااااااااافط و دوستتون دارم یک دنیا !!  

      

      


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم