بر سر دوراهی...
ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز ٢٩ تیر ۱۳۸۸ 

عجیبه که اینقدر بی خوابی بسر م زده!!! خوشبختانه کار  EI (حقوق بیکاری Employment Insurance) من هم درست شد و هر دو هفته یک بار چندرغازی به حسابم می ریزند.  یادمه پارسال در سه جا کار میکردم! یک کار فول تایم داشتم و دو تا کار پارت تایم! بعدش هم که مریض شدم و افتادم توی کنج خونه!! البته حالا این به اون در!!!(منظورم استراحت چندین ماهه است)  هفته ای یک روز کار میکنم و هر دو هفته یک بار هم که دولت به من پول میده!! خلاصه کلی کیف میکنم!

 

حالا میگین چرا بر سر دوراهی موندم؟؟؟؟    اینجا حقوق بیکاری ۹ ماهه و اگه بخواهی درس بخونی که پول شهریه و کتاب را میدهند! البته  کالج برایشان مورد قبوله و نه دانشگاه چون نهایتا باید یک دوره دو ساله برداری یعنی یا Diploma بگیری یا Certificate ! و دانشگاه هم که دوره هاش چهارساله است !  الان که یک روز در هفته دارم کار میکنم رییسم به من پیشنهاد کار فول تایم در سپتامبر را داده ولی هم میخوام درس بخونم و هم میخواهم کار فول تایم را بگیرم! با این بحران اقتصادی که تا سال ۲۰۱۰ ادامه داره هم میترسم که کار فول تایم را از دست بدهم! (چون اصولا کار فول تایم بخاطر بیمه درمانی اصولا مشکله و همه پارت تایم استخدام میکنند) و اگر هم بخوام درس بخونم باید کار فول تایم نداشته باشم!

خلاصه که یک سر دارم و هزار سودا!!!! شما اگه بودین چکار میکردین؟؟؟؟ ۹ ماه استراحت و هفته ای یک روز کار بعلاوه دانشجوی فول تایم کالج  و یا

 از خیر حقوق بیکاری میگذشتید و کار فول تایم را می چسبیدید و خیالتان را با یک کار فول تایم راحت میکردید!!! و عوضش بیمه درمانی داشتید!!

شما جای من بودین چکار میکردین؟؟


کلمات کلیدی:
 
ممنونم
ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱٢ تیر ۱۳۸۸ 

سلام دوستان عزیزم....

 

بابت این مصیبتی که برای من و خانواده ام رخ داده اصلا حال و روز خوشی ندارم ! بابت همدردی هاتون واقعا ممنون هستم! 


کلمات کلیدی:
 
.....
ساعت ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ روز ٥ تیر ۱۳۸۸ 

دایی بسیار عزیزم....  رفت توی کما....  


کلمات کلیدی:
 
چرا...
ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز ٤ تیر ۱۳۸۸ 

داشتم فکر میکردم که ...

 

 چرا ما مثل کشورهای دیگه نمیتونیم توی صلح و صفا زندگی کنیم؟

چرا کسی برای جان ایرانی ها ارزشی قایل نیست؟

چرا همیشه باید نگران باشیم؟

چرا باید از عزیزانمون دور باشیم؟

و هزاران چراهای دیگر....

چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟ در زندگی همه ما همیشه چراهایی وجود دارند ! بعضی هاشون را به راحتی میتوان جواب داد و بعضی هاشون همیشه لاینحل می مونند!!! و هیچ جوابی نمیشه براشون پیدا کرد!


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم