دعا...
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۸ خرداد ۱۳۸۸ 

امروز زنگ زدم ایران! حال دایی من خیلی خرابه! عاشقش هستم و بهترین دورانم را با دایی ام داشتم!! الان تقریبا همه فامیل از خارج به ایران رفتند! بیمارستانه!

 

دارم از غصه میمیرم!!!! خدایا چقدر باید فشار تحمل کنم!!!!! دیگه دارم کم میارم.....

براش دعا کنید.....


کلمات کلیدی:
 
بیمه بیکاری
ساعت ۱٢:۳۸ ‎ق.ظ روز ۱٧ خرداد ۱۳۸۸ 

دیروز با  HR manager صحبت کردم به من گفت که مدارکت  را electronically  فرستادم و در عرض یک هفته به دستت میرسه که فرم را online را پر کنی!! اینجا هم که قربونش برم پست اینقدر یواشه که معلوم نیست که کی برسه!!   فکر کنم دیگه هفته دیگه برسه!! تصمیم دارم برم  volounteery  کار کنم و بعد خودمو برای کالج آماده کنم! حالا شرایط بیمه بیکاری را براتون میگم که اگر خدای نکرده شما هم بیکار شدید بدونین چکار کنین!! راستی دولت برای واجد شرایط هزینه کالج و کتاب را میده!

 

ببینین کانادا چقدر خوبه!!!!!!!!!!!!!


کلمات کلیدی:
 
......
ساعت ۱٢:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۱ خرداد ۱۳۸۸ 

امروز خیلی دلم گرفته! هوا هم که همش بارانیه !! آدم توی کانادا فصلها را هم گم میکنه!! الان تابستونه ولی هوا پاییزیه!! 

 

فعلا هم که بیکار نشستم توی خونه و خونه را از زور بیکاری متر میکنم!! هنوز  record of employment    من نیومده و هر موقع که بدستم رسید باید  online فرمشون را تکمیل و براشون بفرستم! بالاخره ادما توی کانادا باید یکبار حقوق بیکاری را تجربه کنند!!

راستی شنیدم که هر کس میخواد بره امریکا  finger print نمیشه و حتی احتیاج به register  هم نیست.  البته این به کسانی صدق میکنه که پاسپورت کانادایی داشته باشند و کسانی که ندارند finger print  میشوند و بعدش هم باید  register  کنند! کسانی که پاسپورت دارند خودشون پروسه را میدونند!  مثل من که هر دفعه میرفتم انقدر سین جین منو میکردند تا بالاخره میگذاشتند که وارد امریکا بشم! 

روز شنبه    Waterloo  مهمان بودم!  تولد یک دختر ۲ ساله بود ! نمیدونم چرا دیگه مثل سابق نمیتونم ارتباط برقرار کنم یک حالت  depression پیدا کردم ! اصلا از خونه هم بیرون نمیرم! دارم فکر میکنم اگه دوباره برم سر کار - که باید حتما هم برم - چه جوری دوباره میتونم صبح زود بلند شم!!!!

خودمونیم در عین حال که کانادا کشور خوب و امنیه ! ولی مشکلات خاص خودشو داره! بخصوص امنیت شغلی که اصلا نداری! یعنی هر روز که بری باید تن و بدنت بلرزه که تو را دیگه نخواهند!! مثل من!  صادقانه بهتون بگم که من فقط روز اول ناراحت بودم ! مدت ها بود دنبال فرصتی میگشتم که quit  کنم! هیچوقت دنبال کار در  retail نروید! از من بپرسید که ۸ سال توی retail جون کندم و اخرش هم هیچی به هیچی!!

 


کلمات کلیدی:
 
 
 
 
كد تقويم